Piknik rodzinny w Rumianie

Opublikowano 2015-07-21 09:07:06. Artykuł wyświetlono: 1934 razy.

W niedzielę, 19 lipca o godz. 15:00 na placu przy sali OSP w Rumianie odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez sołtysa wsi – Elżbietę Rozentalską, radę sołecką oraz strażaków z OSP Rumian.

Niedzielny piknik rodzinny otworzył prezes OSP Rumian – Piotr Bojarowski, który powitał wszystkich mieszkańców Rumiana oraz przybyłych gości, chwilę później poprowadził zabawy sprawnościowe dla dzieci oraz starszych, w których można było wygrać drobne upominki oraz nagrody pocieszenia. Najmłodsze dzieciaki mogły korzystać z urządzenia nadmuchiwanego tj. suchy basen z kulkami oraz z trampoliny, a także mogły sobie zrobić zdjęcie na jednym z dwóch motorów. Dla wszystkich uczestników pikniku przygotowano grilla oraz szwecki stół z przepysznymi smakołykami. W trakcie imprezy przygrywał wszystkim kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie – Jarosław Rolkowski, a wieczorem zabawę taneczną poprowadził DJ Roland. Organizatorzy dali z siebie wszystko aby mieszkańcy wsi mogli tego dnia się świetnie bawić!

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz

Galeria zdjęć skojarzona z tekstem