www.gminarybno.pl

Drukuj

Piłkarze Delfina Rybno futsalowymi mistrzami Polski U-14

Opublikowano 2017-01-31 10:47:11. Artykuł wyświetlono: 549 razy.

W rozegranych w Kaliszu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu w kategorii wiekowej U-14 wystąpiło 12 najlepszych zespołów z całego kraju. Wśród nich znalazła się drużyna złożona z młodych piłkarzy reprezentujących kluby: „Delfin” Rybno oraz MLKS „Motor” Lubawa.

Nasi piłkarze rozegrali podczas turnieju szereg bardzo dobrych meczów, dzięki czemu znaleźli się w finale. W meczu o złoto nasza drużyna pokonała „Gwiazdę” Ruda Śląska stosunkiem bramek 5:1 i tym samym zdobyła tytuł Mistrza Polski.

W składzie zwycięskiego zespołu znaleźli się młodzi piłkarze „Delfina” Rybno: Michał Malinowski, Miłosz Szczepański, Konrad Zalewski, Filip Rudziński, Jakub Truszczyński, Jakub Kwaśniewski i Kacper Zalewski oraz piłkarze „Motoru” Lubawa: Tobiasz Kłosowski, Szymon Zelmański, Kacper Sendlewski i Szymon Szymański. Opiekunowie drużyny to Radosław Wasielewski i Dawid Mederski.

Gratulujemy!

Więcej informacji oraz wyniki wszystkich meczów opublikowano na stronie http://www.futsalmmp.pl/index.php?7,3,4

Retransmisja Młodzieżowych Mistrzostw Polski dostępna jest w serwisie internetowym YouTube.

 

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka