www.gminarybno.pl

Drukuj

Plebiscyt 'Lotnicze Orły 2011'

Opublikowano 2011-11-30 11:00:32. Artykuł wyświetlono: 1218 razy.

W ogólnopolskim - internetowym Plebiscycie "Lotnicze Orły" nominowano "Mazury AirShow" (w kategorii Impreza Lotnicza Roku ) oraz Aeroklub Krainy Jezior (w kategorii Promotor Roku).

Obszerniejszą informację o tym znakomitym wydarzeniu zamieściliśmy w aktualnościach na portalu www.lotniskoketrzyn.pl gdzie zainteresowanych zapraszamy.
To niewątpliwie wielkie wyróżnienie tych jedynych tego typu mazurskich pokazów lotniczych w scenerii jeziora Niegocin ale i Aeroklubu (AKJ) funkcjonującego efektywnie od lat na Mazurach . Chcielibyśmy aby to wyjątkowe wyróżnienie nominacją było również powodem do satysfakcji dla wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur a z pewnością dla Giżycka . Teraz oczekujemy wsparcia w plebiscytowym głosowaniu licznych naszych sympatyków oraz przyjaciół z kraju i zagranicy.
Nominowanie po okresie internetowego głosowania gdyby zakończyło się uzyskaniem „Lotniczego Orła” stanowiłoby kolejną okazję medialnego i bardzo skutecznego eksponowania ponad regionalnie naszych Mazur tak jak to było z okazji kilkuletniej akcji p.n. „Mazury Cud Natury”.
Informując o Plebiscycie „Lotnicze Orły naszych w nim nominacjach, chcemy pozyskać licznych sprzymierzeńców wspierających te dwie nominacje (Mazury AirShow oraz AKJ) w systematycznym (co 24 godziny) głosowaniu. Oddawanie głosu na stronie internetowej www.lotniczeorly.pl nie pociąga żadnych kosztów. Wymaga tylko systematyczności w okresie do 31 grudnia br. o co ośmielamy się prosić, życzliwych nam i promocji regionu , mieszkańców naszego województwa a szczególnie Mazur .
Głosowanie w Plebiscycie „Lotnicze Orły” na Mazury AirShow oraz Aeroklub Krainy Jezior ,to kontynuacja akcji głosowania na Mazury .Mamy nadzieję na zrozumienie powyższego apelu i liczymy na oddawanie głosów wspierających naszych kandydatów. Z góry dziękujemy osobom które ten apel właściwie docenią i udzielą skutecznego wsparcia.

Stanisław Tołwiński   
Prezes Zarządu      
Aeroklubu Krainy Jezior

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka