Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w 2020 roku

Opublikowano 2021-01-19 12:00:01. Artykuł wyświetlono: 765 razy.

Rusza V Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno! W tym roku, podczas V Gali Sportu rozstrzygnięty zostanie plebiscyt na najpopularniejszego sportowca w 2020 roku. Organizatorami plebiscytu są: Grupa Młodzieży „W Rękach Młodych”, Gmina Rybno, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Stowarzyszenie „Żabianka” oraz Serwis informacyjny Syla.

- W związku z wprowadzonymi obostrzeniami na zgłoszenia kandydatów do plebiscytu będziemy czekali do 28 lutego 2021r.. Następnie w marcu odbędzie się głosowanie, a w okresie kwietnia lub maja V Gala Sportu. Poniżej przedstawiamy regulamin plebiscytu! Dodatkowo informujemy, że poszukujemy ambasadorów Gali Sportu (kontakt: 506 231 242), którzy chcieliby wesprzeć galę oraz tegoroczne projekty sportowe. Już niedługo przedstawimy szczegółowe informacje na temat rywalizacji - 1500 km rowerem po gminie Rybno i 900 km biegiem po gminie Rybno oraz Rowerowego Grand Prix Gminy Rybno – informują koordynatorzy projektu: Sylwester Kasprowicz i Piotr Kornatowski.

Laureaci Gali Sportu:
2021 - ?