Pocztówka dla Europy – konkurs fotograficzny

Opublikowano 2012-09-25 15:16:34. Artykuł wyświetlono: 1912 razy.

W przedsięwzięciu mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego. Termin nadsyłania prac mija 30 września 2012 roku.

Celem konkursu jest popularyzowanie w Unii Europejskiej wiedzy o Warmii i Mazurach - ich kulturze, architekturze, przyrodzie oraz włączenie młodzieży w kształtowanie europejskiego wizerunku naszego regionu.

Tematem fotografii powinny być krajobrazy, zabytki, urokliwe miejsca, architektura i kultura oraz niezwykłe zdarzenia związane z Warmią i Mazurami, opowiedziane w fotograficznym ujęciu.

Każdy z autorów może nadesłać do pięciu fotografii, technika wykonania jest dowolna. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli i w plikach nie przekraczających 2MB należy nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną na adres europedirect_olecko@wmirol.org.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

źródło: http://wrota.warmia.mazury.pl