www.gminarybno.pl

Drukuj

Podsumowanie remontów budynków oświatowych

Opublikowano 2019-09-20 07:40:18. Artykuł wyświetlono: 604 razy.

Zakończyły się wakacje i rozpoczął kolejny rok nauki. W tym roku baza oświatowa powiększyła się o salę sportową w Koszelewach.

Pozostała infrastruktura oświatowa została wyremontowana i przygotowana przez Dyrektorów Szkół oraz przez pracowników robót publicznych, a w szczególności przez M. Biegajskiego i E. Guzanek. Dzięki ich pracy została odmalowana połowa sal lekcyjnych w Żabinach, pomieszczenia i sale w szkole w Rumianie, Koszelewach, Przedszkolu w Rybnie, gabinet pielęgniarki w Zespole Szkół w Rybnie. W Szkole Podst. w Rybnie odnowiono zaplecze sali sportowej oraz małą salę gimnastyczną. Remonty zakończyły się wykonaniem nowej elewacji na budynku biblioteki, który został adaptowany na sale lekcyjne.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka