www.gminarybno.pl

Drukuj

Pół tysiąca polubień 'Piłkarzyków'

Opublikowano 2014-04-08 14:52:19. Artykuł wyświetlono: 1027 razy.

Drużyna U-10 dziewcząt reprezentująca naszą Gminę podczas Finałów Wojewódzkich Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku zajęła trzecie miejsce w zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej konkursie na facebook'u.

Dziewczęta i ich opiekunowie zebrali w konkursie 505 polubień na facebook'u, co dało im trzecią pozycję pod względem ilości tzw. "lajków". Drużyna otrzyma w nagrodę kalendarz Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej z autografem Prezesa PZPN - Zbigniewa Bońka. Warto wspomnieć, że "Piłkarzyki" zebrały więcej polubień niż ich rywale z takich miast jak Ełk czy Szczytno.

Za wszystkie "lajki" serdecznie dziękujemy.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka