Polska Biega 2017

Opublikowano 2017-05-18 12:39:08. Artykuł wyświetlono: 1169 razy.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji "Polska Biega".

REGULAMIN AKCJI „POLSKA BIEGA”
W RYBNIE W DNIU 28.05.2017r.

CEL:
Popularyzacja biegania jako możliwości spędzania czasu wolnego, zdrowego stylu życia oraz uczczenie cyklicznej akcji „POLSKA BIEGA”
Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom Gminy Rybno, Powiatu Działdowskiego oraz sąsiednich gmin i powiatów.

TERMIN I MIEJSCE:
Bieg odbędzie się o godzinie 15:00 dnia 28.05.2017r.( niedziela)
Start i Meta: Stadion sportowy przy OSiR w Rybnie
Bieg do wyboru:
krótszy dystans- bieżnia tartanowa ( stadion sportowy)
dłuższy dystans (3km) – bieg w plenerze drogą piaszczystą w okolicach OSiR Rybno

WARUNKI UCZESTNICTWA:
W akcji POLSKA BIEGA są mile widziane wszelkie formy ruchu: m.in. bieg, trucht, chód z kijkami NORDIC WALKING itp.
Osoby nieletnie koniecznie przynoszą zgody od rodziców.
Bez zgody, zawodnika nieletniego nie dopuszczamy do biegu.
Podpisanie zgłoszenia do zawodów jest równoznaczne z wydaniem numeru startowego i akceptacją niniejszego regulaminu. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Zawodnicy ponoszą pełną odpowiedzialność za własne działania i zachowanie. Wszystkie objawy złego samopoczucia należy zgłosić organizatorom. Wszyscy zawodnicy muszą przestrzegać regulaminu zawodów.
Uczestnik startuje wyłącznie na własną odpowiedzialność i ponosi związane z tym ryzyko. Wszyscy uczestnicy przyjmują do wiadomości, że udział w biegu wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą naturalne ryzyko i zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych. Problemy, uwagi, wątpliwości prosimy przedstawiać bezpośrednio organizatorom w dniu imprezy.

Organizatorem imprezy jest OSiR w Rybnie.

Osoba do kontaktu: Hanna Bem Tel.514-126-101.

Zgłoszenia do udziału w biegu proszę zgłaszać do dnia 26.05.2017r.

Uczniowie swój udział zgłaszają do nauczycieli wych. fizycznego, a nauczyciele gotowe listy imienne przekazują do OSiR.

Pozostali uczestnicy biegu do OSiR w Rybnie.

Dla każdego uczestnika będzie medal oraz poczęstunek.

Nad bezpieczeństwem biegów będą czuwali: STRAŻACY, POLICJA, POMOC MEDYCZNA.

Organizatorzy OSiR Rybno