www.gminarybno.pl

Drukuj

Polska Biega 2017 – ponad 100 uczestników

Opublikowano 2017-06-06 08:49:23. Artykuł wyświetlono: 353 razy.

„Rybno Biega i Maszeruje” - pod takim hasłem odbyła się akcja „Polska Biega 2017”, która miała miejsce 28 maja przy hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Oficjalnie akcję otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. W akcji uczestniczyło ponad 100 biegaczy. Część biegaczy na sygnał gwizdka ruszyła na dystansie 3km, a druga część na stadion sportowy. Na mecie każdemu uczestnikowi został wręczony pamiątkowy medal, a dla pierwszych trzech kobiet i mężczyzn zostały wręczone upominki promujące powiat działdowski. Upominki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Działdowie. Po biegu wszyscy uczestnicy biegu i przybyli goście mogli zintegrować się przy wspólnym pieczeniu kiełbasek na ognisku, oraz skorzystać z kawy, herbaty, czy loda. Nad bezpieczeństwem czuwali: Straż Pożarna i Policja oraz Pielęgniarka - p. Urszula Zawadzka.

- Kierownik OSiR w Rybnie kieruje serdeczne podziękowanie wszystkim przybyłym zawodnikom, gościom oraz tym, którzy przyczynili się do organizacji akcji " POLSKA BIEGA" pod hasłem " RYBNO BIEGA I MASZERUJE". Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję i zapraszam za rok! – Hanna Bem Kierownik OSIR w Rybnie.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka