www.gminarybno.pl

Drukuj

Polska Smakuje

Opublikowano 2018-07-12 11:33:59. Artykuł wyświetlono: 244 razy.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w ramach prowadzonych działań promocyjnych i informacyjnych na rzecz promowania produktów rolnych i żywnościowych, metod ich produkcji i systemów jakości udostępnił portal internetowy www.polskasmakuje.pl oraz darmową aplikację Polska Smakuje w celu zwiększenia dostępności do lokalnych i regionalnych producentów żywności wysokiej jakości.

Polska, a tym samym nasz region, jest bogata w produkty regionalne, tradycyjne oraz ekologiczne. Pod tym względem nasz kraj wyróżnia się na tle innych państw UE. Nasza żywność jest postrzegana przez zagranicznych turystów jako „naturalna i zdrowa", a polskie rolnictwo oferujące wysokiej jakości, niezmodyfikowane genetycznie produkty uzyskane w sposób naturalny, bez dużej ilości nawozów sztucznych.

Aby znacząco przyczynić się do wzrostu rozpoznawalności polskich specjalności żywnościowych, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi szerokie działania promocyjne i informacyjne mające na celu promowanie produktów rolnych i żywnościowych, metod ich produkcji i systemów jakości. Dlatego w celu zwiększenia dostępności do lokalnych i regionalnych producentów żywności wysokiej jakości KOWR udostępnił portal internetowy www.polskasmakuje.pl i darmową aplikację Polska Smakuje. Dzięki tym narzędziom turyści, wczasowicze, mieszkańcy większych miast, jak również lokalni konsumenci jednym kliknięciem mogą znaleźć w Internecie, lokalnych wytwórców żywności. Tym samym poprzez bezpłatną rejestrację na stronie www.polskasmakuje.pl mają Państwo możliwość dotarcia do konsumentów, a także udział w organizowanych przez KOWR działaniach promocyjnych pod wspólną marką „Polska smakuje".

 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka