Przebiegnij 900 km po Gminie Rybno

Opublikowano 2021-02-08 08:28:32. Artykuł wyświetlono: 527 razy.

Grupa Młodzieży „W Rękach Młodych”, Stowarzyszenie „Żabianka”, Gmina Rybno oraz OSiR Rybno ma zaszczyt zaprosić na VI rywalizację biegową pn. „900 km biegiem po Gminie Rybno w 2021 roku”, której głównym celem jest popularyzowanie zdrowego trybu życia oraz upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności.

- Rozpoczynamy kolejny projekt, którego głównym pomysłodawcą i organizatorem jest grupa młodzieży „W Rękach Młodych”. Zapraszamy do rywalizacji „900 km biegiem po Gminie Rybno w 2021 roku” każdego, kto chciałby aktywniej spędzać czas w 2021 roku. Zapraszamy amatorów biegania oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę i zacząć biegać - do czego oczywiście namawiamy. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rywalizacji oraz do wspierania naszego projektu - informuje przewodniczący grupy „W Rękach Młodych” Sylwester Kasprowicz.

ZAŁĄCZNIKI: