www.gminarybno.pl

Drukuj

Przedstawiciel samorządu województwa na XVIII Sesji Rady Gminy Rybno

Opublikowano 2016-01-13 13:34:33. Artykuł wyświetlono: 923 razy.

W dniu 12 stycznia 2016 r. odbyła się XVIII Sesja Rady Gminy Rybno. Gościem specjalnym był Pan Ryszard Cecot - Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Pan Ryszard Cecot w swoim wystąpieniu dokonał podsumowania wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w województwie warmińsko-mazurskim oraz przedstawił dobre praktyki, czyli wysoko oceniane projekty zrealizowane w naszym województwie. Wśród zaprezentowanych przykładów znalazły się projekty zrealizowane przez Gminę Rybno: "Zagospodarowanie terenu w centrum Rybna" i "XIII Bieg Niepodległości w Rybnie".

ZAŁĄCZNIKI:
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka