www.gminarybno.pl

Drukuj

Przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego

Opublikowano 2015-07-16 08:48:56. Artykuł wyświetlono: 896 razy.

Trwają prace związane z modernizacją trybun na stadionie przy ulicy Sportowej w Rybnie.

Po zakończeniu prac pojemność obiektu ma wynosić łącznie 360 miejsc siedzących (w tym 204 plastikowe krzesełka oraz 156 miejsc siedzących na ławkach). Dodatkowo trybuny będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych poprzez wybudowanie odpowiedniego podjazdu. Wydzielona zostanie także strefa dla gości, którzy będą kibicowali drużynom przyjezdnym. Inwestycja w całości finansowana jest z budżetu Gminy Rybno, a zakończenie prac przewiduje się jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu. Dodatkowo zostało zlikwidowanych 14 karp po usuniętych topolach, które kolidowały z przebudową trybun.

Nadanie trybunom nowego kształtu przed nadchodzącym sezonem to nie wszystkie przygotowania do startu w V lidze, także sami piłkarze dbają o gotowość do gry. W ramach przygotowań do nowego sezonu w najbliższą sobotę (18.07.2015) rozegrają mecz kontrolny z „Polonią” Iłowo. Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do kibicowania naszej drużynie. Początek meczu o godzinie 16:00, na stadionie przy ul. Sportowej w Rybnie.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka