www.gminarybno.pl

Drukuj

Puchar kierownika OSiR dla Time2Play

Opublikowano 2015-10-13 08:48:55. Artykuł wyświetlono: 1486 razy.

Z soboty, 10 na 11 października w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się nocny turniej w piłkę nożną o puchar Kierownika OSiR-u Hanny Bem. Udział w zawodach wzięło 8 drużyn: VEL Dąbrówno, Time2Play, Tytani Rybno, Tyl-Bud Rybno, Royal Koszelewy, Boruta Kuczbork, Euro-Sport Działdowo i P.H.U. Ostoja.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy „A” i „B” i zagrały systemem „każdy z każdym”. Przed godz. 21:00 zawody oficjalnie otworzyła Hanna Bem – kierownik OSiR-u, która życzyła wszystkim zawodnikom gry w duchu - fair play. Około północy rozpoczęły się pierwsze mecze ćwierćfinałowe ponieważ z grup wychodziły wszystkie zespoły.

Ćwierćfinały:
Euro-Sport Działdowo – P.H.U. Ostoja 0:0 (0:1k)
Tytani Rybno – Tyl-Bud Rybno 0:1
Vel Dąbrówno – Royal Koszelewy 1:1 (1:2k)
Time2Play – Boruta Kuczbork 3:0 (walkower)

Półfinały:
Tyl-Bud Rybno – Royal Koszelewy 0:0 (1:0k)
P.H.U. Ostoja – Time2Play 0:0 (1:2k)
Mecz o III miejsce:
P.H.U. Ostoja – Royal Koszelewy 2:0

Finał:
Time2Play – Tyl-Bud Rybno 4:0
Po ostatnim gwizdku Krzysztofa Anisiewicza głównego sędziego zawodów, organizatorzy wraz z Kierownikiem OSiR-u w Rybnie podsumowali turniej.Zawody oficjalnie wygrała drużyna Time2Play przed Tyl-Budem Rybno, a na najniższym stopniu podium znaleźli się gracze PHU Ostoja Rybno. Tuż za podium Royal Koszelewy. Tytuł króla strzelców na 40 sekund przed ostatnim gwizdkiem wywalczył sobie Marcin Rzymowski z 4 trafieniami. Najlepszym bramkarzem został Łukasz Piórkowski, a najwartościowszym zawodnikiem wybrano Pawła Kryżbę z drużyny Tyl-Bud Rybno.

Organizator turnieju – Karol Zabłotny serdecznie dziękuje w szczególności sędziemu zawodów za sprawne kontynuowanie swojej pracy oraz Martynie Anzel za obsługę Hali Sportowej.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka