Rada rodziców Przedszkola prosi o pomoc

Opublikowano 2015-01-26 18:07:55. Artykuł wyświetlono: 1687 razy.

Rada Rodziców działająca przy Przedszkolu w Rybnie, prosi o wsparcie finansowe, rzeczowe oraz fachową pomoc przy adaptacji pomieszczenia na potrzeby przedszkola.

Konieczne jest przeprowadzenie prac remontowo-budowlanych (wyburzenie ściany, wykonanie schodów, montaż drzwi, prace wykończeniowe), zakup szaf, stolików i krzeseł.
Wyremontowane pomieszczenie będzie wykorzystywane do:

• prowadzenia zajęć w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  • konsultacji nauczycieli z rodzicami,
  • spotkań Rady Pedagogicznej,
  • prowadzenia zajęć dodatkowych z języka angielskiego, rytmiki i religii,
  • zebrań Rady Rodziców,
  • przechowywania pomocy dydaktycznych,
  • prowadzenia dokumentacji pedagogicznej.

Obecnie ze względu na brak pomieszczeń w przedszkolu, dzieci na zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej wychodzą poza budynek. Podczas zajęć dodatkowych, dzieci, które nie biorą udziału w tych zajęciach, opuszczają salę przedszkolną i przebywają z nauczycielem w szatni. Bardzo prosimy o wsparcie naszych działań. Zainteresowani proszeni są o kontakt z Panią Natalią Witkowską tel. 794 000 995 lub dyrektorem przedszkola tel. 510 265 414. Konto Rady Rodziców przy Przedszkolu w Rybnie:
Bank Spółdzielczy w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku Oddział Rybno 10 8215 1016 2003 0460 1115 0001

Tekst i fot. Sylwester Kasprowicz