Rekrutacja do projektu Erasmus+

Opublikowano 2017-11-03 09:21:31. Artykuł wyświetlono: 1340 razy.

Zapraszamy chętnych nauczycieli ze szkół Gminy Rybno do udziału w projekcie „Kompetentna kadra sukcesem w edukacji” finansowanego ze środków programu „ERASMUS+”.

Projekt został przygotowany w celu umożliwienia pracownikom Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Hartowcu, Szkoły Podstawowej im Janusza Korczaka w Koszelewach, Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie, Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach, Zespołu Szkół w Rybnie doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i doświadczenia w wymiarze międzynarodowym w zakresie pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych; komunikacji, mediacji, współpracy z trudnym rodzicem; wykorzystywania narzędzi IT w dydaktyce oraz emisji głosu.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie rekrutacyjnym.

Zespół Koordynujący Projekt

ZAŁĄCZNIKI: