Rozpoczął się nabór do projektu POIG 8.3

Opublikowano 2014-06-16 14:50:43. Artykuł wyświetlono: 1868 razy.

Gmina Rybno rozpoczęła proces rekrutacji do projektu „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno”, realizowanego w ramach działania 8.3. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion” osi priorytetowej 8. „Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

W ramach projektu 60 gospodarstw domowych otrzyma bezpłatnie:

• zestaw komputerowy,
  • dostęp do internetu,
  • możliwość udziału w szkoleniach z zakresu obsługi komputera.

Ponadto Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie oraz Zespół Szkół w Rybnie otrzymają w ramach projektu po 25 zestawów komputerowych.

Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie 60 gospodarstw domowych, których członkowie spełniają wymogi formalne tj.:

1. Korzystają z systemu pomocy społecznej lub systemu świadczeń rodzinnych,
  2. zamieszkują na terenie Gminy Rybno,
  3. nie posiadają dostępu do internetu.

Podstawą kwalifikacji do udziału w Projekcie jest spełnienie wymaganych kryteriów oraz złożenie w wyznaczonym terminie poprawnie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami.

Termin rekrutacji: od 16.06.2014r. do 30.06.2014r. do godz. 15.30. Dokumenty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Niezbędne dokumenty dostępne są na stronie internetowej projektu pod adresem www.cyfrowa.gminarybno.pl

Wszystkich zainteresowanych spełniających kryteria wskazane w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze Gminy Rybno” ZAPRASZAMY.