www.gminarybno.pl

Drukuj

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert w ramach Programu Senior +

Opublikowano 2017-05-04 12:38:17. Artykuł wyświetlono: 438 razy.

Na stronie internetowej Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej została ogłoszona informacja o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert w ramach Programu Senior + EDYCJA 2017.

Z przyjemnością informujemy, iż Gmina Rybno znalazła się w gronie jednostek samorządowych, które otrzymają dofinansowanie na realizację projektu w ramach programu wieloletniego "SENIOR+ " na lata 2015-2020. Nasza gmina otrzyma dofinansowanie w kwocie 124 999,00 zł na utworzenie klubu "SENIOR+".

Celem projektu jest wsparcie seniorów poprzez utworzenie klubu "SENIOR+" w miejscowości Dębień. W ramach planowanych działań przewiduje się skierowanie do seniorów oferty uwzględniającej ich potrzeby w szczególności prozdrowotne, edukacyjne, kulturalno-oświatowe oraz rekreacyjne.

W ramach projektu wykonane zostaną prace remontowe wnętrza i elementów zewnętrznych świetlicy wiejskiej w Dębieniu. Przewidywany zakres robót obejmować będzie remont ścian poprzez odnowienie powłok malarskich, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz modernizację systemu grzewczego.

Więcej informacji o wynikach konkursu opublikowano na stronie internetowej:
https://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/seniorzy/art,8810,258-placowek-senior-w-tym-roku.html
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka