www.gminarybno.pl

Drukuj

Rumian: II Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej w Zapasach

Opublikowano 2019-02-25 09:38:12. Artykuł wyświetlono: 1294 razy.

Dnia 16.02.2019r. w Karolewie odbył się turniej zapaśniczy II Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy z Klubu sportowego GSZS „Delfin” Rybno.

Podczas roku szkolnego odbywają się cztery Rzuty Ligi Międzyszkolnej gdzie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego reprezentują również swoją szkołę. Wysokie miejsca zawodników przyczyniły się do zajęcia przez nich pierwszego miejsca w województwie w rywalizacji szkół, oraz pierwszego miejsca w rywalizacji klubowej. Pozostawili w tyle takie potęgi w zapasach jak Lubawa, Lidzbark Warmiński, Olsztyn czy Elbląg.
Oto miejsca zajęte przez zawodników:
Alicja Lenckowska kat 36 kg – 1 miejsce
Klaudia Świniarska kat 42 kg – 1 miejsce
Malwina Januszewska kat 46 kg – 1 miejsce
Karolina Monczkowska kat 46 kg – 2 miejsce
Emilia Krajewska kat 46 kg – 3 miejsce
Weronika Rucińska kat 50 kg – 1 miejsce
Agata Cieszniewska kat 50 kg – 3 miejsce
Amelia Chyrzyńska kat 54 kg – 2 miejsce
Wiktoria Świniarska kat 54 kg – 3 miejsce
Marta Rozentalska kat 58 kg – 1 miejsce
Maja Rozentalska kat 62 kg – 1 miejsce
Kamil Bojarowski kat 38 kg – 1 miejsce
Kacper Bartwicki kat 52 kg – 3 miejsce
Karol Jelonek kat 57 kg – 3 miejsce
Jakub Borkowski kat 62 kg – 3 miejsce
Szymon Kozłowski kat 75 kg – 2 miejsce

Wszyscy zawodnicy z podium otrzymali medale i dyplomy. Trenerem sekcji zapaśniczej jest Mirosław Gajewski. Warto dodać że kolejny Rzut Ligi Międzyszkolnej odbędzie się w Rybnie dnia 13.04.2019 r. Serdecznie zapraszamy.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka