www.gminarybno.pl

Drukuj

Rumian: III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy

Opublikowano 2017-12-12 13:32:04. Artykuł wyświetlono: 593 razy.

W piątek 8 grudnia o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie odbył się III Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy wraz z pokazem umiejętności akrobatycznych.

Mikołajkowe spotkanie otworzyła Dyrektor SP w Rumianie – Hanna Kirchhof, która powitała zgromadzoną publiczność oraz przybyłych gości. Następnie Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski życzył wszystkim udanego turnieju oraz złożył rodzicom, nauczycielom oraz uczniom serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Później wszyscy mogli podziwiać pokaz umiejętności akrobatycznych w wykonaniu zawodników klubu zapaśniczego GSZS Delfin Rybno. Następnie Mirosław Gajewski – trener zapaśników z Rumiana przeprowadził mini turniej zapaśniczy. Walką wieczoru okrzyknięto spotkanie na macie, 5 letniej Marysi Rozentalskiej z trenerem – Mirosławem Gajewskim – jak się okazało najmłodsza zawodniczka GSZS Delfina Rybno nie dała żadnych szans trenerowi i wygrała w punktach 3:0.

Następnie Hanna Kirchhof wraz z Tomaszem Węgrzynowskim, Mirosławem Gajewskim i Prezesem GSZS Delfina Rybno – Janem Rozentalskim podsumowała mini zawody i wręczyła wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale, słodkie paczki oraz koszulki. Zawodnicy klubu zapaśniczego zrobili niespodziankę trenerowi i wręczyli Mirosławowi Gajewskiemu - klubowy dres oraz pamiątkową tablicę z napisem – najlepszy trener. Na koniec wszyscy spotkali się przy wspólnym poczęstunku oraz kawie i w miłej atmosferze zakończyli mikołajkowe spotkanie.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka