www.gminarybno.pl

Drukuj

Rumian: Podsumowanie zbiórki koła wolontariatu

Opublikowano 2017-12-27 12:57:59. Artykuł wyświetlono: 990 razy.

W dniach od 27.11. do 15.12. członkowie koła wolontariatu zorganizowali zbiórkę dla dzieci z Domu Dziecka . Akcja przerosła wszelkie oczekiwania. Rodzice i dzieci z Rumiana, Dębienia, Groszek, Naguszewa i Truszczyn codziennie przynosili wiele pięknych prezentów- przybory szkolne, zabawki, ubrania i słodycze.

Okazuje się, że w zbiórkę zaangażowała się cała społeczność lokalna wykazując się ogromną empatią i zaangażowaniem. To dzięki ich szczodrości dzieci, które świąt nie spędzą w gronie rodzinnym otrzymają cudowne podarunki, które w pewnym stopniu zrekompensują im obecną sytuację.

Z całego serca dziękujemy- Dyrektor Szkoły w Rumianie wraz z opiekunkami i członkami koła wolontariatu.

P.S. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych zdjęć ze zbiórki w albumie.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka