Rybno biega i maszeruje

Opublikowano 2016-05-25 07:41:46. Artykuł wyświetlono: 1561 razy.

„RYBNO BIEGA I MASZERUJE” - pod takim hasłem odbyła się akcja „ POLSKA BIEGA”2016.

Miała ona miejsce dnia 22.05.2016r. (niedziela) o godz.14.00 przy hali OSiR w Rybnie.

W akcji wzięło udział 77 uczestników. Wśród startujących byli zawodnicy z grupy biegaczy „CRAZY RUNNERS TEAM”, „ U KOLESI”, ”BIEGAM BO LUBIĘ”, z Żabin „ ŻABA”( na czele z p. BOŻENĄ ROZENTALSKĄ), PANIE ze STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU GMINY RYBNO”, mieszkańcy gminy Rybno z rodzinami oraz goście. Wszystkim przybyłym uczestnikom, gościom, kibicom bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

W piękny, majowy dzień, akcję „POLSKA BIEGA” otworzył oficjalnie wójt Gminy Rybno TOMASZ WĘGRZYNOWSKI.

Pod opieką STRAŻY POŻARNEJ I POLICJI z RYBNA oraz PIELĘGNIARKI p. URSZULI ZAWADZKIEJ wszyscy uczestnicy biegu na sygnał gwizdka ruszyli do biegu na dystans ok.3km, a część uczestników z maluchami ruszyła na bieżnię stadionu sportowego by wspólnie uczcić tę akcję i promować zdrowy styl życia.

Służbom porządkowym oraz opiece medycznej też bardzo, bardzo dziękuję.

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, loda dla ochłody oraz kiełbaskę dla uzupełnienia kalorii, a dla wszystkich kawa, herbata i coś słodkiego przygotowana przez moją kochaną obsługę hali.

Uczestników dekorowali:
WÓJT GMINY RYBNO - TOMASZ WĘGRZYNOWSKI
RADNY POWIATU DZIAŁDOWSKIEGO - JANUSZ KACZMAREK
RADNI GMINY RYBNO – GRZEGORZ ROZENTALSKI, SYLWESTER KASPROWICZ
Za dekorację uczestników serdecznie dziękuję

Również bardzo dziękuję HARCERZOM z op. p. JUSTYNĄ PODOWSKĄ, p. DOROCIE CHMIELEWSKIEJ, p.JAROSŁAWOWI ROLKOWSKIEMU oraz p.TADEUSZOWI PLEWKA za okazaną pomoc.

Pamiętajcie :
„Ruch zastępuje wiele lekarstw, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu”.
Jeszcze raz za wszystko dziękuję i pozdrawiam

Tekst: HANNA BEM – KIEROWNIK OSiR RYBNO