Rybno: Dzień Kobiet

Opublikowano 2017-03-10 08:20:04. Artykuł wyświetlono: 2173 razy.

W środę, 8 marca o godz. 18:00 w restauracji Świtezianka odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.

Uroczystość rozpoczęła Prezes Stowarzyszenia Danuta Zdunek, która powitała wszystkie panie, które przybyły świętować tak ważny dzień. Najserdeczniejsze życzenia seniorkom składali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Sołtys wsi Rybno – Henryk Wiśniewski oraz Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz, który także oficjalnie wręczył Pani Prezes logo stowarzyszenia – niebawem zostanie utworzona oficjalna strona Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno. Henryk Wiśniewski wręczył także każdej z pań symbolicznego tulipana. Na uroczystość przybyło ponad 70 seniorek.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz