www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Karol Rykaczewski wygrywa VI edycję Ligi Tenisa Ziemnego

Opublikowano 2019-01-29 09:23:21. Artykuł wyświetlono: 545 razy.

Posumowaliśmy ubiegłoroczne zmagania tenisistów, którzy sprawdzili swoje umiejętności w VI Edycji Ligi Tenisa Ziemnego w Rybnie.

W lidze udział wzięło 25 zawodników z Gminy Rybno, w tym jeden uczestnik z Nowego Miasta Lubawskiego. Rozgrywki trwały od maja do października i odbywały się w III ligach, na zasadzie awansu i spadku uczestników. W pierwszej lidze rywalizowało 9 graczy, w II 7 i trzeciej 9 tenisistów. Mecze w pierwszej i trzeciej lidze zostały rozegrane, natomiast II liga zostanie wznowiona w roku 2019.

Klasyfikacja końcowa VI Edycji Ligi Tenisa Ziemnego w Rybnie:

I LIGA
1. Karol Rykaczewski
2. Wojciech Milewski (Nowe Miasto Lubawskie)
3. Przemysław Krzykowski

III LIGA
1. Paweł Kaczmarski
2. Mateusz Piotrowicz
3. Jerzy Gruźlewski
4. Krzysztof Rogoźiński

26 stycznia podczas turnieju crossmintona, zostały wręczone pamiątkowe puchary dla najlepszych tenisistów, którzy zajęli czołowe miejsca w VI edycji LTZ w Rybnie. W tym roku kort tętnił życiem i liczymy na jeszcze większą frekwencję w kolejnych edycjach. Zapraszamy na stronę grupy: Tenis Ziemny Rybno, która znajduje się na facebooku, gdzie można dokonywać rezerwacji kortu. Liga została zorganizowana przez OSiR w Rybnie, a także koordynatora rozgrywek Karola Rykaczewskiego.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka