Drukuj

Rybno - Kurzętnik 3:3

Opublikowano 2011-05-23 12:57:54. Artykuł wyświetlono: 2370 razy.

W niedzielnym (22 maja 2011) spotkaniu 17. kolejki piłkarskiej klasy "A" GSZS Rybno zremisował z rezerwami "Zamku" Kurzętnik stosunkiem bramek 3:3.

Mimo, iż nasza drużyna była faworytem w tym pojedynku to już po pierwszych kilku minutach widać było, że zespół z Kurzętnika nie ma najmniejszego zamiaru oddać punktów bez walki. Odważna, ofensywna postawa gości spowodowała, że już w trzynastej minucie objęli oni prowadzenie. Kilka minut później Paweł Świniarski doprowadził do remisu, który utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie meczu GSZS dwukrotnie wychodził na prowadzenie, jednak nie zgasiło to ducha walki w zespole przeciwników. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Po rozegraniu 17 kolejek GSZS Rybno z 24-punktowym dorobkiem zajmuje 5 miejsce w tabeli rozgrywek, tracąc do lidera - Iskry Narzym 8 punktów.