Rybno: Mieszkańcy przegonili raka

Opublikowano 2021-11-15 11:43:51. Artykuł wyświetlono: 866 razy.

W czwartek, 11 listopada 2021r. o godz. 11:00 na stadionie sportowym w Rybnie podczas XXIV Biegu Niepodległości w Rybnie odbył się XI bieg pn. Przegonić Raka, który został zorganizowany przez Etatowego Członka Zarządu Starostwa Powiatowego – Janusza Kaczmarka we współpracy z Gminą Rybno i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie.

To był już jedenasty bieg/marsz dla mieszkańców i gości, którzy nie tylko chcieli zmierzyć się z dystansem 400 metrów na tartanowej bieżni ale również pokazać dzieciom jak i dorosłym walczącym z nowotworami jak ważna jest walka o zdrowie. Każdy z uczestników biegu „Przegonić Raka” otrzymał od organizatorów pakiet startowy, a na mecie - pamiątkowy medal. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie czekał także dla każdego ciepły posiłek.

To był przede wszystkim bieg w ważnej sprawie!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz