www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno na podium w siatkówkę

Opublikowano 2016-12-12 11:39:34. Artykuł wyświetlono: 721 razy.

W niedzielę, 11 grudnia o godz. 12:00 w hali sportowej w Iłowie Osadzie odbył się turniej piłki siatkowej o puchar Starosty Powiatu Działdowskiego – Mariana Janickiego.

Do turnieju zgłosiły się cztery zespoły: Iłowo Osada, Gmina Rybno, Starostwo Działdowskie i Gmina Płośnica. Drużyny składające się z samorządowców, nauczycieli oraz pracowników jednostek organizacyjnych zagrały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Przedstawiamy klasyfikację końcową:

  1. Starostwo Działdowskie (6 pkt.)
  2. Iłowo Osada (4 pkt.)
  3. Gmina Rybno (2 pkt.)
  4. Gmina Płośnica (0 pkt.)

Wyniki spotkań Gminy Rybno:
Gmina Rybno – Gmina Płośnica 2:1
Starostwo Działdowskie – Gmina Rybno 0:2
Gmina Rybno – Iłowo Osada 0:2

Skład reprezentacji Gminy Rybno: Sabina Pełkowska (GOPS), Krzysztof Anisiewicz (ZS w Rybnie), Karol Rykaczewski (ZS w Rybnie), Mariusz Dudziński (ZS w Rybnie), Jacek Cioch (SP Żabiny), Dariusz Tara (Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rybno), Sylwester Kasprowicz (Radny Gminy Rybno).

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka