www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: odbiór obiektu Senior+

Opublikowano 2019-12-23 15:35:16. Artykuł wyświetlono: 979 razy.

Odbył się odbiór robót budowlanych inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Dziennego Domu „Senior+” w miejscowości Rybno”, który został zrealizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 Edycja 2019.

Roboty budowlane zostały rozpoczęte dnia 21.08.2019r. i zakończone zgodnie z umową oraz harmonogramem. Prace remontowo budowlane zostały wykonane przez Firmę Handlowo-Usługową Adam Malinowski, za łączną kwotę 398.985,16 zł w tym dofinansowanie 250.000,00 zł (maksymalna wartość środków możliwych do uzyskania na obiekt typu Dzienny Dom Senior+).

Obiekt budynku mieszkalnego po przeprowadzonym gruntownym remoncie oraz przystosowaniu do potrzeb budynku użyteczności publicznej zmienił się znacznie zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. W obiekcie został zmieniony układ funkcjonalny pomieszczeń, wykonano nowe łazienki. Dobudowana klatka schodowa oraz podnośnik windowy usprawniły komunikację wewnątrz obiektu. W obiekcie zmodernizowano instalację centralnego ogrzewania z kotłem na ekogroszek, instalację elektryczną, oświetleniową, wodną oraz kanalizacyjną. Dodatkowo obiekt zyskał odnowioną elewację oraz nowe pokrycie dachu. Obecnie trwa procedura oddania obiektu do użytkowania przez odpowiednie organy.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka