Rybno: Oddanie do użytku budynku komunalnego przy ul. Lubawskiej

Opublikowano 2020-01-27 15:32:30. Artykuł wyświetlono: 1024 razy.

Gmina Rybno dokonała wszelkich formalności w związku z oddaniem do użytkowania budynku komunalnego w Rybnie przy ulicy Lubawskiej 12. Powiatowy Inspektor Sanitarny w Działdowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie nie stwierdziły uchybień co do zgodności wykonania obiektu z projektem budowlanym.

Zgodnie z przeznaczeniem obiektu jeszcze w styczniu rozpocznie funkcjonowanie Dzienny Dom Senior+, gdzie seniorzy z Rybna będą mogli korzystać z różnorodnych form działania pod okiem koordynatora i specjalistów.

Dodatkowo Pan Wójt Tomasz Węgrzynowski na ręce prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno – Pani Danuty Zdunek przekazał klucze do obiektu, aby członkowie stowarzyszenia miały swoje stałe miejsce spotkań. Pani Prezes zobowiązała się dbać o ład i porządek w obiekcie oraz wokół niego.