www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Sołectwo obroniło tytuł sprzed roku

Opublikowano 2017-03-14 08:33:14. Artykuł wyświetlono: 1994 razy.

W sobotę, 11 marca o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Gminny Sołecki Turniej w Halową Piłkę Nożną. Udział w zawodach wzięło 8 drużyn: Truszczyny, Naguszewo/Groszki, Hartowiec, Rybno, Żabiny, Koszelewy, Tuczki i Dębień.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy „A” (Rybno, Hartowiec, Żabiny, Truszczyny) i „B” (Koszelewy, Dębień, Naguszewo/Groszki, Tuczki) – a tam zagrały ze sobą systemem „każdy z każdym” 1x10 minut. Turniej sędziował Krzysztof Anisiewicz, a nad opieką medyczną czuwał – Michał Kłosowski.

Półfinały:
Rybno-Dębień 1:1 (3:2k)
Koszelewy-Hartowiec 0:1
Mecz o VII miejsce: Tuczki-Truszczyny 0:3
Mecz o V miejsce: Naguszewo/Groszki – Żabiny 3:0
Mecz o III miejsce: Koszelewy-Dębień 2:3
Finał: Rybno-Hartowiec 2:0

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a najlepsze trzy sołectwa otrzymały także medale, które wręczał Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Sołtys wsi Grądy – Mirosław Remus oraz kierownik OSiR-u – Hanna Bem. Z okazji Dnia Sołtysa wszyscy sołtysi biorący udział w turnieju otrzymali prezenty. Jak zapowiedzieli organizatorzy – w przyszłym roku turniej zostanie rozegrany od lat 30+.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka