www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: XIX Bieg Niepodległości

Opublikowano 2016-11-14 08:34:35. Artykuł wyświetlono: 857 razy.

W piątek, 11 listopada w centrum Rybna odbył się XIX Bieg Niepodległości zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. W imprezie udział wzięło 250 zawodników i zawodniczek.

Organizatorzy biegów przygotowali dla uczestników 6 kategorii wiekowych – dla kobiet i mężczyzn. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi - nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Podczas biegów przygrywała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Rybna, a także odbyły się różnorodne konkursy, które poprowadziła – Jolanta Rososińska. Organizatorzy dla wszystkich przygotowali ciepły poczęstunek – żurek, bigos oraz ciepłą herbatę. Nagrody uczestnikom biegów wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Senator – Bogusława Orzechowska, Starosta Powiatu Działdowskiego – Marian Janicki, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Andrzej Kornacki, Radni Gminy Rybno oraz Powiatu, Sołtysi i kierownicy jednostek organizacyjnych.

Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem dziękuje sponsorom, pracownikom ośrodka, nauczycielom, harcerzom, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy przyczynili się i pomogli zorganizować XIX Bieg Niepodległości w Rybnie.

Klasyfikacje ogólne:

36 lat i powyżej (mężczyźni):
1. Mariusz Pawłowski (Marzęcice)
2. Marcin Góralski (Gdynia)
3. Marcin Kasprowicz (Rybno)
4. Piotr Chyrzyński (Naguszewo)
5. Artur Kowalewski (Rybno)
6. Mariusz Licznerski (Dębień)

36 lat i powyżej (kobiety):
1. Dorota Pawłowska (Marzęcice)
2. Katarzyna Piechocka (Ostróda)
3. Elżbieta Petrykowska (Iława)
4. Bożena Rozentalska (Żabiny)
5. Anna Jackiewicz (Kazanice)
6. Elżbieta Boćko (Działdowo)

16-35 lat (mężczyźni):
1. Mateusz Jackiewicz (Kazanice)
2. Michał Karbowski (Działdowo)
3. Bartosz Kiersztejna (Działdowo)
4. Paweł Kaczmarski (Rybno)
5. Sylwester Kasprowicz (Rybno)
6. Mateusz Krawiecki (Lubawa)

16-35 lat (kobiety):
1. Patrycja Bujnicka (Ostróda)
2. Magdalena Ćwiklińska (Rybno)
3. Magdalena Czachorowska (Działdowo)
4. Martyna Pokojska (Rybno)
5. Aleksandra Pałejko (Ostróda)
6. Wioletta Kasprowicz (Działdowo)

Gimnazjum (chłopcy):
1. Filip Pawłowski (Kurzętnik)
2. Jakub Dąbrowski (Grodziczno)
3. Krystian Zdrojewski (Rumian)
4. Michał Malinowski (Rybno)
5. Sebastian Gawryński (Tuczki)
6. Filip Rudziński (Grądy)

Gimnazjum (dziewczęta):
1. Wiktoria Domurat (Ostróda)
2. Alicja Piechocka (Ostróda)
3. Kinga Tchórz (Ostróda)
4. Justyna Pokojska (Rybno)
5. Kamila Miecznik (Rybno)
6. Oliwia Soczyńska (Ostróda)

V-VI (chłopcy):
1. Szymon Piórkowski (Rybno)
2. Patryk Urbański (Działdowo)
3. Daniel Guzanek (Rybno)
4. Oskar Szerszeń (Rybno)
5. Kacper Gapiński (Rybno)
6. Karol Jelonek (Rumian)

V-VI (dziewczęta):
1. Samanta Sulley (Iława)
2. Anna Borowska (Koszelewy)
3. Marta Rozentalska (Rumian)
4. Amelia Chyrzyńska (Rumian)
5. Karolina Lelińska (Rybno)
6. Patrycja Wiśniewska (Rożental)

III-IV (chłopcy):
1. Daniel Zawadzki (Żabiny)
2. Dżastin Górski (Zwiniarz)
3. Łukasz Chechłowski (Rybno)
4. Łukasz Lewandrowski (Rybno)
5. Adam Kowalewski (Rybno)
6. Jakub Wiergowski (Rybno)

III-IV (dziewczęta):
1. Paulina Fafińska (Złotowo)
2. Natalia Leliwa (Rybno)
3. Dominika Ostrowska (Ostróda)
4. Zuzanna Sokołowska (Żabiny)
5. Julia Wysocka (Rybno)
6. Maja Rozentalska (Rumian)

I-II (chłopcy):
1. Cezary Licznerski (Rumian)
2. Jan Fafiński (Złotowo)
3. Rafał Truszczyński (Rybno)
4. Kamil Dombrowski (Rumian)
5. Jakub Sieński (Rybno)
6. Oskar Orłowski (Dębień)

I-II (dziewczęta):
1. Maja Chojnacka (Rybno)
2. Maria Cytlał (Działdowo)
3. Amelia Szczech (Rybno)
4. Zuzanna Petrykowska (Rybno)
5. Agata Truszczyńska (Rybno)
6. Agata Nazar (Rybno)

Nagrody zostały ufundowane przez sponsorów: Starostwo Powiatowe w Działdowie, Gmina Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Firma „KIM” – Wiesław Lewandrowski, Nadleśnictwo Lidzbark, Bank Spółdzielczy w Rybnie, Parafia Rzymsko – Katolicka w Rybnie, Restauracja „Świtezianka” – Maria Raczyńska, AGROMEX – Krystochowicz – Spółka Jawna, „Trux-Bud” – Monika i Piotr Truszczyńscy, „Mazur” – Jędrzej Podowski, Gabinet Stomatologiczny – Sylwia Rojek-Kiełpińska, Paweł Krezymon, Firma „Nore” – Nowe Miasto Lubawskie, „Kamix” – Agnieszka i Jan Kamińscy, Jolanta Pieper, Firma Usługowo Handlowa – Adam Malinowski, „Ewita” – Dawid Karbowski, Biuro Rachunkowe „Ekspert” – Elżbieta Rogowska, Usługi Budowlane – Mieczysław Labicki, Usługi Budowlane – Jarosław Labicki, Sklep z Artykułami do Produkcji Rolnej – Józef Kamiński, Sklep Wielobranżowy – Beata Stanowicka, Radny Powiatowy – Janusz Kaczmarek, Kar-Hand Video – Karol Krajewski, Drew-Max – Marcin Ruciński, Salon „Venus” – Joanna Mederska, LGD – Lokalna Grupa Działania Ziemii Lubawskiej Kurzętnik, Market „Rybka” – Magdalena i Jakub Szczepańscy, Market „Delikata” – Alfred Tanasiewicz, Sklep Wielobranżowy – Stanisław Witkowski, Radny Gminy Rybno – Czesław Mederski, Usługi Pogrzebowe – Tadeusz Witkowski, DK-Media Centrum RTV i AGD – Dariusz Kornatowski, Ruch Lokalnych Działaczy "KUKIZ 15"

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem



 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka