www.gminarybno.pl

Drukuj

Sekretarz Gminy Rybno na ogólnopolskim seminarium

Opublikowano 2018-06-27 14:48:07. Artykuł wyświetlono: 599 razy.

Sekretarz Gminy Rybno Jolanta Jendrycka uczestniczyła w V Ogólnopolskim Seminarium Sekretarzy, które w dniach 26-27 czerwca 2018r. odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Organizatorzy warszawskiego seminarium zaprosili Jolantę Jendrycką do grona prelegentów, którzy dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, wybrani zostali do podzielenia się z pozostałymi uczestnikami seminarium swoimi spostrzeżeniami oraz do omówienia sprawdzonych rozwiązań stosowanych w instytucjach, które reprezentują.

Prelekcja wygłoszona przez Jolantę Jendrycką dotyczyła projektów realizowanych w przeszłości przez Gminę Rybno, jak również realizowanego obecnie projektu „Cyfrowe usługi w zakresie udostępniania informacji publicznej Gminy Rybno”, którego jest kierownikiem.

Zaproszenie do grona prelegentów tak prestiżowego wydarzenia, jakim jest Ogólnopolskie Seminarium Sekretarzy to ogromne wyróżnienie oraz wyraźny dowód na to, jak pozytywnie odbierana jest praca wykonywana przez Sekretarz Gminy Rybno – nie tylko wśród lokalnej społeczności, lecz jak widać, także poza naszą gminą.

Gratulujemy!
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka