Senior+ w Naguszewie - podpisanie umowy

Opublikowano 2019-06-04 13:36:37. Artykuł wyświetlono: 1516 razy.

W dniu 04.06.2019 r. odbyło się podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Klubu „Senior+” w m. Naguszewo”.

W podpisaniu umowy uczestniczyli przedstawiciele Gminy: Tomasz Węgrzynowski – Wójt Gminy Rybno, Zdzisława Kanicz – Skarbnik, Elżbieta Rozentalska – Radna Gminy Rybno, Piotr Chyrzyński – Sołtys Sołectwa Naguszewo-Groszki oraz Wykonawcy: Firma Usługowo-Handlowa Adam Malinowski  z siedzibą w Rybnie, ul. Wyzwolenia 42 oraz firma AZDATA Cezary Leszczyński z siedzibą w Lidzbarku, ul. Jeleńska 5/28.

Firma Usługowo-Handlowa Adam Malinowski odpowiedzialna jest za wykonanie robót remontowo-budowlanych, a firma AZDATA Cezary Leszczyński za dostawę i montaż wyposażenia.

Po podpisaniu umowy nastąpiło przekazanie placu budowy Wykonawcom na podstawie sporządzonego protokołu.

Łączna wartość inwestycji wynosi 308.380,66 zł. Termin realizacji 30 września 2019 r.