Siłownia 'pod chmurką'

Opublikowano 2016-06-29 08:37:51. Artykuł wyświetlono: 2520 razy.

Zakończył się kolejny etap prac związanych z zagospodarowaniem skweru przy ulicy Praskiej w Rybnie.

Biegacz, orbitrek, jeździec i wioślarz - to nazwy urządzeń, z których mogą obecnie korzystać wszyscy mieszkańcy i goście naszej gminy. Treningi na świeżym powietrzu przynoszą więcej korzyści i porawiają kondycję lepiej niż te, które wykonuje się w zamkniętych pomieszczeniach.

Urządzenia wchodzące w skład siłowni przystosowane są zarówno dla młodszych i starszych osób, dla aktywnych fizycznie na codzień, jak i dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

• BIEGACZ - Wzmacnia mięśnie i stawy nóg, aktywuje ruch bioder, zwiększa ruchomość stawów kolanowych i biodrowych oraz poprawia zmysł równowagi ciała.
  • ORBITREK - Poprawia sprawność kończyn górnych i dolnych oraz stawów. Aktywuje ruch bioder, barków, ramion oraz nóg
  • JEŹDZIEC - Wzmacnia mięśnie ramion, nóg i pasa, brzucha, pleców i klatki piersiowej, usprawniając ruch kończyn, poprawia wydolność krążeniowo-oddechową.
  • WIOŚLARZ - wzmacnia mięśnie ramion, nóg, pasa, brzucha, pleców i klatki piersiowej, usprawniając ruch kończyn.

Niebawem w sąsiedztwie siłowni zostaną zamontowane stojaki na rowery.

Pamiętajmy: "w zdrowym ciele zdrowy duch!".

Zapraszamy do korzystania z urządzeń siłowni zewnętrznej.