Skarbnik Gminy Rybno wyróżniona

Opublikowano 2019-04-30 14:36:28. Artykuł wyświetlono: 1272 razy.

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż wśród grona wyróżnionych w rankingu ogólnopolskim Skarbnik Samorządu 2019 znalazła się nasza Pani Zdzisława Kanicz Skarbnik Gminy Rybno.

Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się podczas kongresu Perły samorządu w Gdyni, w dniach 23-24 maja 2019 r. organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.

Partnerem merytorycznym rankingu jest CentroPolis.

Kongres Perły Samorządu to projekt, który zdążył już na stałe wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli administracji lokalnej, agend rządowych, biznesu, nauki oraz mediów.

Na kluczową rolę skarbnika składa się zarówno umiejętność stosowania skomplikowanych i często niejednoznacznych przepisów prawa, jak i wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem finansowo-księgowym.

Budżet to przede wszystkim liczby. Stąd narzędzie, umożliwiające stworzenie rankingu, opierało się na twardych danych dotyczących działów bezpośrednio podlegających skarbnikom.

Gratulacje !!!