www.gminarybno.pl

Drukuj

Sołtys Żabin - Edmund Gajek nagrodzony

Opublikowano 2018-03-12 12:35:52. Artykuł wyświetlono: 1150 razy.

W piątek, 9 marca o godz. 12:00 w Ostródzie odbył się Wojewódzki Samorządowy Dzień Sołtysa na Warmii i Mazurach pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina.

Z rąk Marszałka – Sołtys Sołectwa Żabiny – Edmund Gajek otrzymał wyróżnienie za dotychczasową współpracę oraz trud, wysiłek i konsekwencję w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. W uroczystości udział wzięli także: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz oraz Sołtysi z Gminy Rybno: Jolanta Kępczyńska (Gralewo Stacja), Henryk Wiśniewski (Rybno), Mirosław Remus (Grądy), Mieczysław Łużyński (Naguszewo, Groszki), Czesław Mederski (Kopaniarze, Wery).

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka