www.gminarybno.pl

Drukuj

Spływ kajakowy Drwęcą

Opublikowano 2012-08-20 12:48:40. Artykuł wyświetlono: 1200 razy.

Gmina Nowe Miasto Lubawskie zaprasza miłośników wiosłowania w dniu 26 sierpnia 2012 r. na spływ kajakowy, który został zorganizowany z okazji oddania do użytku nowej przystani kajakowej na rzece Drwęcy w Mszanowie.

Przystań ta jak i sam spływ współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, oś 4 LEADER, działanie Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w zakresie małych projektów. Spływ organizowany jest w ramach operacji „Rozwój bazy turystycznej Gminy poprzez budowę przystani kajakowej w Mszanowie" realizowanej przez Gminę Nowe Miasto Lubawskie.

Tak więc jeżeli nudzisz się, bo znajomi i rodzinka wyjechali i zastanawiasz się jak spędzić ostatnią niedzielę wakacji, dajemy rozwiązanie. Przeczytaj regulamin wypełnij formularz i szybko dostarcz go do Gminy, bo decyduje kolejność zgłoszeń, a jest tylko 20 miejsc w 10 kajakach. Pośpiesz się, bo udział w spływie jest bezpłatny.

Termin składania zgłoszeń to 20 sierpień ale nie warto czekać z tym do ostatniego dnia.
Spływ przeprowadzony będzie na trasie Rodzone – Mszanowo, zbiórka o godzinie 8.30 przed Urzędem Gminy skąd uczestnicy zostaną przetransportowani na miejsce startu.
Na zakończenie przewidziane jest ognisko, do którego kiełbaski i pieczywo zapewniają organizatorzy. W dobry humor oraz zapał do śpiewania i tańczenia należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.
Wszystkie szczegóły w załączonym regulaminie.

Do pobrania:

źródło: http://gminanml.pl/turystyka/427-splyw-mszanowo.html
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka