www.gminarybno.pl

Drukuj

Spotkanie online: Bezpieczny uczeń - jak unikać zagrożeń

Opublikowano 2021-02-16 12:37:09. Artykuł wyświetlono: 116 razy.

15 lutego 2021 r. uczniowie kl. 1-3 Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie brali udział w spotkaniu online „Bezpieczny uczeń – jak unikać zagrożeń”.

Wydarzenie realizowane było przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie wspólnie z Kuratorium Oświaty w Olsztynie w ramach projektu pt. „Czy wiesz, że możesz mówić nie…”. Głównym celem projektu było podniesienie wiedzy uczniów na temat występujących zagrożeń oraz sposobów ich unikania i przeciwdziałania im, wzmocnienie świadomości uczniów w zakresie odpowiedzialności prawnej dzieci i młodzieży oraz zapobieganie demoralizacji i przestępczości nieletnich.

Spotkanie online poprowadził Ekspert Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Podczas spotkania omówione zostały najważniejsze zagrożenia związane z pokonywaniem drogi do szkoły, pobytem w szkole, przebywaniem w domu, w miejscach publicznych oraz na podwórku.

Autor: Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka