Spotkanie z Posłem na Sejm RP

Opublikowano 2021-01-20 11:16:50. Artykuł wyświetlono: 779 razy.

W dniu 19 stycznia 2021 r. odwiedził Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego mieszkaniec naszej gminy Pan Poseł Robert Gontarz, najmłodszy Poseł na Sejm RP.

Wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Rybno Piotrem Kornatowskim i Skarbnikiem Gminy Rybno Zdzisławą Kanicz rozmawiano o inwestycjach realizowanych i planowanych do realizacji ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

W skali kraju poprzez Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych, którego źródłem finansowania jest Fundusz Przeciwdziałania COVID-19, samorządom udzielane jest łącznie 12 mld zł bezzwrotnego wsparcia.

Pan Poseł Robert Gontarz niech będzie wzorem dla wszystkich młodych mieszkańców gminy Rybno, że nie jest istotne i nie jest żadną przeszkodą to, że się jest z małej miejscowości. Wystarczy chcieć.