www.gminarybno.pl

Drukuj

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Opublikowano 2017-11-20 14:23:14. Artykuł wyświetlono: 702 razy.

15 listopada br. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. W gronie 156 uczniów z całego województwa znalazła się uczennica kl. III Liceum Ogólnokształcącego im. bpa Jana Chrapka w Rybnie – Agata Rogożyńska.

Agata zdobyła najwyższą średnią w szkole i w ten sposób spełniła warunek konieczny do otrzymania stypendium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A tak Agata sama opisuje swój sposób na sukces:

Mój sposób na sukces
Na każdy sukces składa się wiele czynników. Mój sukces zawdzięczam przede wszystkim pracowitości, sumienności i systematyczności oraz zaangażowaniu w naukę. Poza tym, moim celem jest, aby dostać się na studia i to sprawia, że mam chęć ciągłego rozwijania siebie . Wiele zawdzięczam również mojej rodzinie, która wspiera mnie w moich marzeniach i wciąż motywuje do ciągłej pracy. Dużą rolę w moim sukcesie odgrywają także nauczyciele, którzy są dla mnie inspiracją i pomagają mi w poszerzaniu wiedzy.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka