Sukcesy uczniów Zespołu Szkół w Rybnie

Opublikowano 2017-03-23 11:30:15. Artykuł wyświetlono: 1790 razy.

Z ogromną radością informujemy o sukcesach uczniów naszego Zespołu Szkół w Rybnie.

Uczennica klasy IIIa Gimnazjum im. Bpa Jana Chrapka, Emilia Stepnowska, została podwójnym laureatem konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty- z chemii i matematyki. Opiekunami Emilii byli p. Patrycja Heleniak- nauczyciel chemii i p. Kazimierz Raczyński- nauczyciel matematyki.

Natomiast dwóch uczniów Szkoły Zawodowej w Rybnie- Krzysztof Rogoziński oraz Radosław Zdrojewski zostało laureatami siedemnastej edycji Konkursu Pracowników Młodocianych organizowanego w ramach kampanii "Bezpiecznie od startu, zanim podejmiesz pierwszą pracę" z zakresu prawnej ochrony pracy, zasad bhp, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. Będą oni reprezentować nasz region podczas drugiego etapu konkursu na szczeblu wojewódzkim w Olsztynie. W tym roku w konkursie wzięło udział prawie 120 młodocianych pracowników z powiatów nowomiejskiego i iławskiego.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów