Święto Edukacji Narodowej

Opublikowano 2013-10-17 11:04:29. Artykuł wyświetlono: 3782 razy.

W piątek 11 października 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbyły się obchody Święta Edukacji Narodowej.

W tym roku szkoła, pod przewodnictwem Pani dyrektor Barbary Kornelskiej, była gospodarzem spotkania pracowników oświaty Gminy Rybno. Uroczystość przebiegła pod hasłem "Nauczanie to powołanie" .Uczniowie klas IV-VI zaprezentowali część artystyczną, której tematem przewodnim był zjazd absolwentów. Młodzi artyści przedstawili krótki skecz, zatańczyli rock and rolla i pięknie zaśpiewali. Zaprezentowali też wszystkie szkoły naszej gminy, ukazując ich zaangażowanie i efekty pracy. Pani dyrektor w imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach przekazała na ręce Pana Wójta Edmunda Ligmana oraz wszystkich dyrektorów szkół "drzewka przyjaźni", jako wyraz sympatii i uznania.

Wójt Gminy Rybno Pan Edmund Ligman zasłużonym nauczycielom wręczył Nagrody Wójta. Osoby nagrodzone to:

• Jacek Dąbrowski
  • Bogumiła Grosz
  • Anna Witkowska
  • Krystyna Magdalena Anczykowska
  • Joanna Wiśniewska
  • Barbara Kornelska
  • Małgorzata Urbańska
  • Marzena Gapińska

Uczniowie biorący udział w części artystycznej to: Jakub Dembski kl. IV, Marlena Kalinowska kl. V, Wiktoria Szymańska kl. V, Maksymilian Józefko kl. V, Oliwia Szymańska kl. VI, Izabela Janicka kl. V, Dominika Jeleń kl. VI, Dominika Gniefkowska kl. VI, Klaudia Szczypińska kl. VI, Agata Franckiewicz kl. IV

Uczniom należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły.

źródło: SP Koszelewy