Szkolenie z małych grantów

Opublikowano 2020-01-31 13:49:12. Artykuł wyświetlono: 699 razy.

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska informuje, że w związku z ogłoszeniem konkursów na nabór wniosków o przyznanie pomocy na wdrażanie operacji przez Podmioty inne niż LGD w ramach LSR 2014-2020 realizowanej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zaplanowano cykl szkoleń, które realizowane będą w poszczególnych gminach z terenu funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska.

Szkolenia skierowane są do zainteresowanych działaniami polegającymi na:

1. Wzmocnieniu poczucia tożsamości regionalnej poprzez kultywowanie specyficznych dla regionu tradycji oraz promocja walorów i zasobów LGD.
2. Wykreowaniu, udoskonaleniu i promocji produktów lokalnych (kulinarne, kulturalne, turystyczne, rzemiosło) zakładających zwiększenie współodpowiedzialności podmiotów społecznych za rozwój region.
3. Podnoszeniu wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań OZE- czyli działalności związanej z edukacją przyrodniczą.

Pierwsze szkolenie – 03.02.2020 r. (poniedziałek), godzina 16:00 – Sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie.

Więcej informacji na stronie: