Szlachetna paczka

Opublikowano 2015-12-31 13:41:19. Artykuł wyświetlono: 1489 razy.

Przedstawiamy treść podziękowań, jakie otrzymał Urząd Gminy Rybno za udział w tegorocznej akcji "Szlachetna Paczka".

Drogi Darczyńco! Razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro! Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki.

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem WAR-1688-518926), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
"Wreszcie będę mieć wspaniałe święta, będę mogła przygotować wigilijne potrawy. Ciepła kurtka na pewno przyda się podczas zimy. Kosmetyki są piękne, a o kołdrze nawet nie śmiałam marzyć. Żelazko, nareszcie będę mogła prasować i nikt już mi nie powie, że jestem pognieciona, suszarka za nią też bardzo dziękuję, będę mogła wywiesić pranie w swoim mieszkaniu i nie będę już się bała, że ktoś mi je ukradnie, tak jak do tej pory. Nie wiem jak mam Wam dziękować. " Pani Anna popłakała się z wzruszenia.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Jestem bardzo wdzięczna, za przygotowanie paczki rodzinie, której byłam opiekunem. Bardzo żałuję, że nie mogli być Państwo ze mną w chwili wręczania paczek pani Annie. Otwieranie paczki i reakcja na to, co pani Anna znalazła w środku, to momenty,które ściskały za serce,gdy je wspominam łzy same płyną....... jedna z tych chwil, gdy widziałam ile radości sprawiają podstawowe produkty np. takie jak cukier,makaron...i słowa pani Anny wreszcie będę mogła mieć prawdziwe świata. tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
"bardzo serdecznie dziękuję, sprawili mi Państwo tyle radości, nie potrafię wyrazić swojej wdzięczności"

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich.
W załączniku e-maila znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie.