Turniej Charytatywny – 'Gramy dla Janusza'

Opublikowano 2018-07-05 12:07:50. Artykuł wyświetlono: 978 razy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, do wzięcia udziału w Turnieju Charytatywnym „Gramy dla Janusza”, który odbędzie się 14 lipca o godz. 9:00 na stadionie sportowym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Turniej organizowany jest dla Janusza Cybulskiego, wieloletniego gracza drużyny piłkarskiej GSZS Delfin Rybnie. Pan Janusz uległ poważnemu wypadkowi i potrzebne są środki na rehabilitację. Zwracamy się do wszystkich osób dobrej woli o wsparcie oraz wzięcie udziału w kolejnym Turnieju Charytatywnym organizowanym przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, GSZS Delfin Rybno, firmę raDRUK w Rybnie, firmę Eurostyl Rybno oraz Zakład Usług Leśnych – Jan Rozentalski.

- na zgłoszenia czekamy do 12 lipca pod numerem Tel.: 506-231-242,
- wpisowe: 150 zł do 8 lipca, 200 zł od 9 do 12 lipca,
- gramy: 5 w polu + bramkarz, oraz 4 rezerwowych,
- dwa boiska z naturalną nawierzchnią na stadionie w Rybnie,
- losowanie grup 13 lipca,
- dla najlepszych drużyn puchary, medale, statuetki oraz nagrody rzeczowe,
- dla wszystkich drużyn pamiątka.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz