Turniej o Puchar Prezesa GSZS Delfin Rybno

Opublikowano 2015-04-01 10:30:02. Artykuł wyświetlono: 1834 razy.

W niedzielę, 29 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się turniej o puchar Prezesa GSZS DELFIN RYBNO rocznik 2002 i młodsi.

W zawodach udział wzięły następujące drużyny: Constract I, Constract II, Motor, Delfin Rybno.
Przedstawiamy klasyfikację końcową turnieju:

1. Motor Lubawa
  2. Delfin Rybno
  3. Constract I
  4. Constract II

Najlepszym zawodnikiem został Konrad Zalewski (Delfin Rybno), natomiast najlepszym bramkarzem został zawodnik Motoru Lubawa.
Pomiędzy meczami starszych zawodników swe mecze 3x15 minut rozegrali zawodnicy Constractu i Delfina Rybno w kat. 2004-2007.
Przedstawiamy wyniki tego spotkania:
I tercja Constract - Delfin 1:1,
II tercja 0:0,
III tercja 2:0
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz statuetki, a zawodnicy medale.
- Serdeczne podziękowania dla wszystkich drużyn, za sportowa postawę na boisku oraz dla trenerów tj. Paweł Jurkiewicz, Grzegorz Kamiński, Arkadiusz Modrzewski, Mariusz Lipowski. Do zobaczenia na następnym turnieju – powiedział trener GSZS Rybno Radosław Wasielewski.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz