Turniej siatkówki plażowej

Opublikowano 2022-08-10 14:02:20. Artykuł wyświetlono: 671 razy.

Dnia 06.08.2022r. na plaży w Rybnie z okazji " Dni Rybna" rozegrano Turniej Piłki Plażowej Mężczyzn. Organizatorem turnieju była Gmina Rybno i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Do turnieju zgłosiło się 13 par, które grały systemem podwójnych eliminacji ( brazylijskim).

Pary zwycięskie:
I. Cichocki Aleks - ( Iława) / Rólkiewicz Robert – ( Iława)
II. Bezdziecki Bartosz ( Olsztyn)/ Kozłowski Jakub ( Olsztyn)
III. Soczewka Piotr ( Olsztyn) / Soczewka Bartosz ( Olsztyn)
IV. Łukasiak Bartosz Olsztyn)/ Mankow Andrzej ( Olsztyn)

Każdy zawodnik otrzymał miłą niespodziankę , a pary do IV miejsca otrzymały pamiątkowe medale. Drużyny do trzeciego miejsca otrzymały vouchery na przygodę z deską sup i efoil ufundowane przez Akademię Zaunara.. Zawodników dekorowali: Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, Sekretarz Gminy Rybno – Jolanta Jendrycka, sponsor Ludwik Zaunar oraz Hanna Bem - kierownik OSiR w Rybnie.

Kierownik OSiR w Rybnie serdecznie dziękuje zawodnikom za przybycie i grę fair play, sędziom za sprawne sędziowanie, Kindze za zdjęcia oraz kibicom za kulturalny doping.