Turniej w piłkę nożną na zakończenie wakacji

Opublikowano 2015-09-07 08:28:36. Artykuł wyświetlono: 1131 razy.

W sobotę, 12 września o godz. 9:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Żabinach odbędzie się turniej w piłkę nożną na zakończenie wakacji.

Do tej pory chęć udziału w turnieju wyraziło 10 drużyn m.in.: Tytani, Kar-Hand Video, Są Gorski, Royal Koszelewy, MKS Tęcza. Udział w turnieju weźmie także drużyna Master’ Gigant’s – Jan Rozentalski, która zapowiedziała, że będzie to jej pożegnalny turniej. Mastersi po wieloletniej współpracy kończą przygodę i jak stwierdzili – każdy rozchodzi się w swoją stronę. Zanim to jednak nastąpi powalczą w ostatnim turnieju pod nazwą Mastersów o jak najwyższą lokatę.

Zawody organizują: Serwis informacyjny – Syla, radni z gminy Rybno: Grzegorz Rozentalski, Dariusz Tara i Czesław Mederski oraz grupa „W Rękach Młodych”. Wpisowe: do 31 sierpnia – 100 zł, od 1 do 9 września 125 zł. Zapisy do 9 września. Do wygrania: puchary, medale i nagrody. Zapisy pod numerem telefonu: 506 231 242 lub drogą mailową: sis_rybno@op.pl .

Tekst i zdjęcie nadesłał: Sylwester Kasprowicz