www.gminarybno.pl

Drukuj

Tworzą się nowe Stowarzyszenia

Opublikowano 2015-11-30 10:40:29. Artykuł wyświetlono: 1303 razy.

W środę, 26 listopada o godz. 13:00 w Sali OSP w Rybnie odbyło się trzecie spotkanie z cyklu szkoleń, których tematyką jest współpraca samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi – tym razem szkolenie dotyczyło kontroli organizacji pozarządowych (w kontekście obowiązków księgowych i rozliczania zadań publicznych).

W szkoleniu, które prowadziła Barbara Margol uczestniczyli członkowie kilku stowarzyszeń działających na terenie Gminy Rybno: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno – Seniorzy z Gminy Rybno, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Rybno, grupa „W Rękach Młodych” oraz przedstawiciele Stowarzyszeń, które są w trakcie tworzenia: Kraina Srebrnych Łąk z Koszelew oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wsparcia Wsi – Żabinianka.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka