Uczniowie ZS Rybno wygrali olimpiadę OC

Opublikowano 2015-03-04 12:21:27. Artykuł wyświetlono: 2026 razy.

Uczniowie Zespołu Szkół w Rybnie zajęli pierwsze miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej.

W zorganizowanej 27 lutego 2015 r. w Lidzbarku olimpiadzie uczestniczyły dwuosobowe reprezentacje wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu działdowskiego. Uczestnicy olimpiady mieli do pokonania etap pisemny i ustny, podczas których musieli się wykazać wysokim poziomem wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej. Ostatecznie drużyna z Zespołu Szkół w Rybnie w składzie: Kamil Wieczorek i Hubert Psiuk zajęła pierwsze miejsce i tym samym wywalczyła sobie prawo do reprezentowania powiatu działdowskiego w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej. Uczniów do olimpiady przygotowywała Pani Hanna Bem.

Klasyfikacja końcowa olimpiady przedstawia się następująco:

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ RYBNO
  2. ZESPÓŁ SZKÓŁ GRÓDKI